Image
Text
Erik Børresen

Daglig Leder
Partner/Autorisert Regnskapsfører

E-post: erik@b-w.no
Telefon: 33071553
Mobil: 91320655
Image
Text
Nils Wiersdalen

Partner/Autorisert Regnskapsfører

E-post: nils@b-w.no
Telefon: 33071553
Mobil: 91320655
Image
Text
Edgar Aass

Partner/Autorisert Regnskapsfører 

E-post: edgar@b-w.no
Telefon: 33071558
Mobil: 95209674
Image
Text
Anette Avner Allum

Partner/Autorisert Regnskapsfører

E-post: anette@b-w.no
Telefon: 33071557
Mobil: 99022374
Image
Text
Bjørn-Erik Bergmann

Partner/Autorisert Regnskapsfører

Mobil: 91124782
Image
Text
Christian Thoresen

Autorisert Regnskapsfører

Mobil: 90519460
Image
Text
Anne Beate Bjerva

Regnskapsmedarbeider

Telefon: 33071559
Image
Text
Merete Hannevig

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 33071550
Image
Text
Britt Jorunn Fjøse

Regnskapsmedarbeider

E-post: Britt@b-w.no
Telefon: 33071552
Image
Text
Elisabeth Nielsen

Regnskapsmedarbeider
Telefon: 33071555
Image
Text
Siri Berg

Regnskapsmedarbeider

E-post: Siri@b-w.no
Telefon: 33071556
Text

Regnskapskontoret Børresen & Wiersdalen AS

 

Stangsgate 2, 3179 Åsgårdstrand

Telefon: 33 07 15 50

E-post: erik@b-w.no

Form2
Navn
Navn er påkrevd
E-post
E-postadresse er påkrevd
Melding
Vennligst skriv en melding. Feltet er påkrevd
Send
Googlemap
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon